Poskytujeme profesionální poradenské služby

Nejprve zjistíme, jaké máte preference a co od investice v bitcoinu očekáváte. Přejete si delší dobu spořit menší částky? Nebo preferujete jednorázovou investici? Je pro vás rozhodující dostupnost prostředků, nebo naopak maximální bezpečnost? Potřebujete, aby nikdo nevěděl že nějaký bitcoin vlastníte? Plánujete, že mince budete chtít diskrétně přenášet přes hranice? Chcete mít jistotu, že se vaše mince jednou "předáte" dědicům?

Pro každou potřebu je třeba zvolit jiné řešení a my je známe.

Co můžete od našeho poradenství očekávat?

  1. Poskytneme vám informace, s nimiž budete schopni sami bitcoin nakoupit a uložit. Osobně, písemně nebo prostřednictvím videohovoru.
  2. Pomůžeme vám vybrat optimální variantu nákupu a uložení BTC u vás, včetně všech potřebných znalostí.
  3. Dodáme vám (v originálních baleních) hardwarovou peněženku a kapslí pro uložení seedu.
  4. Hardwarovou peněženku společně nastavíme, včetně dokumentace procesu obnovení peněženky pro vás nebo pro další osoby podle vašich preferencí a rizik.
  5. Pomůžeme vám se sestavením postupu pro vaše nákupy BTC, včetně registrace na burzách.
  6. Můžeme pro vás bitcoin i nakupovat a ukládat u nás. V každém okamžiku s maximálním technicky možným zabezpečením a se zajištěním bitcoinu prostřednictvím advokátní úschovy.

V oboru se pohybujeme intenzivně od roku 2014. Všechny rady, které vám předáme, budeme mít osobně vyzkoušené, nebo je dodáme s důvěryhodnými a ověřitelnými zdroji.
 

Pro více informací nás kontaktujte:
 

info@coinvestor.cz

+420 604 149 276