O nás

Jsme nadšenci do bitcoinu.

Máme vysokoškolské ekonomické vzdělání a dlouhodobou zkušenost jak s podnikáním, tak i s vedením tuzemských i nadnárodních společností a organizací. Mimo jiné jsme jako první na světě implementovali platbu kryptoměnou Litecoin v několika franšízových pobočkách významného řetězce rychlého občerstvení. Informoval o tom například deník E15. Pomáháme také obchodníkům s implementací plateb bitcoinem v kamenných obchodech, příležitostně o tom spoluzakladatel přednáší na bitcoinových meetupech, například Proč a jak přijímat Bitcoin v obchodě pro Students for Liberty

Jako investoři do kryptoměn v čele s bitcoinem, kteří mnohokrát vydělali a také prodělali, jsme byli čím dál častěji konfrontováni s požadavky a prosbami svých kamarádů a známých, abychom pro ně nakupovali bitcoin. Pochopili jsme, že existují lidé, kteří si nechtějí nechat ujít unikátní příležitost, kterou investice do kryptoměn nabízí. Současně přitom nemají znalosti, čas nebo se jim zkrátka nechce učit se registrovat na zahraničních kryptoměnových burzách, hlídat si pravidelnost svojí investice a spravovat svoji kryptoměnovou peněženku.

Tak vznikl Coinvestor.

Ne pro experty z kryptoměnové komunity, ale pro vás, pro každého. Bez odborných znalostí a bez obav. Pro ty z vás, kteří chcete být bez starostí u toho.

Pokud se chcete o bitcoinu dozvědět více, a zjistit proč si myslíme, že se investice do něj zhodnotí, můžete pokračovat na kapitolu O bitcoinu. Pokud máte specifické potřeby nákupu a uložení bitcoinu, poskytujeme i specializované poradenství.

Zkrátka bitcoin na klíč!

Kontakty

    Tel: +420 604 149 276
    Help linka pro technické dotazy – pracovní dny 9:00–15:30

    Email: info@coinvestor.cz

    Facebook: @coinvestorcz

    Twitter: @coinvestorcz

Coinvestor, s.r.o.

info@coinvestor.cz

IČ: 08371547
DIČ: CZ08371547
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. oddíl C vložka 113337. Jsme držiteli živnostenského oprávnění pro živnost "Poskytování služeb spojených s virtuálním aktivem".

® "Coinvestor" je zapsanou ochrannou známkou společnosti Coinvestor, s.r.o., číslo přihlášky 561303.

Sídlo společnosti:
Pekařská 12
602 00, Brno